Bike park Kálnica - Vyhodnotenie



home bikepark poiova rental preteky

Vyhodnotenie DH Kálnica 2009

Výsledková listina
DH Kálnica

Miesto: Kálnica
Dátum: 4.10.09

------ Kategória: Ženy ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk ------------------------------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Slížiková Radka 142 SVK19850528 DH Positive Partizánske 01:26,97 ( 1) 01:28,21 ( 1) 01:26,97
2 Pialová Katarina 143 SVK19891218 ŠPORT KLUB Považská Bystrica 01:40,39 ( 2) 01:40,58 ( 2) 01:40,39
3 Krajčovičová Jana 141 SVK19820527 Brezová pod Bradlom 01:54,99 ( 3) 01:55,36 ( 3) 01:54,99

------ Kategória: Nádeje 10-14 rokov ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk -----------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Drábik Oliver 153 SVK19950723 FREERIDE Košice 01:17,10 ( 1) 01:16,43 ( 1) 01:16,43
2 Halagan Peter 154 SVK19950613 NOVATEC RT Piešťany 01:17,75 ( 2) 01:17,11 ( 2) 01:17,11
3 Drozd Dávid 155 SVK19950606 Polcster Racing 01:22,61 ( 3) 01:22,13 ( 3) 01:22,13
4 Hejdiš Martin 152 SVK19950402 Nové Mesto nad Váhom 01:23,12 ( 4) 01:22,15 ( 4) 01:22,15
5 Gombala Oliver 151 SVK20010121 MTB club Kálnica 02:53,95 ( 5) 02:46,09 ( 5) 02:46,09

------ Kategória: Hobby (Full+Hard+Master) ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk ---------------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Drábik Peter 91 SVK19730206 FREERIDE Košice 01:12,90 ( 1) 01:11,86 ( 1) 01:11,86
2 Plátek Lukáš 84 SVK19881215 TCK Žilina 01:13,07 ( 2) 01:12,34 ( 2) 01:12,34
3 Ďurina Miroslav 96 SVK19840306 Piešťany 01:15,60 ( 3) 01:15,27 ( 3) 01:15,27
4 Kaločay Roman 100 SVK19861231 DH Positive Partizánske 01:17,70 ( 5) 01:15,41 ( 4) 01:15,41
5 Ďurdík Lukáš 99 SVK19900618 Life4Ride Považská Bystric 01:19,20 ( 9) 01:15,47 ( 5) 01:15,47
6 Fajtl Juraj 90 SVK19850129 HOBBY- CYKLOSERVIS racing 01:17,48 ( 4) 01:16,28 ( 6) 01:16,28
7 Galik Marek 98 SVK19890506 Hlohovec   (DNF) 01:16,36 ( 7) 01:16,36
8 Vendlek Marek 95 SVK19820713 DH Hlohovec 01:18,95 ( 8) 01:16,91 ( 8) 01:16,91
9 Medovič Pavol 85 SVK19880511 SCK VELO SPRINT Nitra 01:17,89 ( 6) 01:17,06 ( 9) 01:17,06
10 Kyba Peter 86 SVK19830829 Vrbové 01:18,55 ( 7) 01:19,70 ( 12) 01:18,55
11 Krč Daniel 81 SVK19891025 KHC Kaktus bike Bratislava 01:19,59 ( 10) 01:18,72 ( 10) 01:18,72
12 Březina Antonin 89 CZE19860922 SK Mikovice 01:22,03 ( 13) 01:19,43 ( 11) 01:19,43
13 Klíč Matej 82 SVK19890104 MORDA ZONE RACING Bratislava 01:24,24 ( 14) 01:21,15 ( 13) 01:21,15
14 Šudy Marcel 97 SVK19861216 Hlohovec 01:21,48 ( 11) 01:51,19 ( 19) 01:21,48
15 Sehnal Jan 88 CZE19911015 ČERVENKA SUBFORM TEAM 01:21,59 ( 12) 01:22,74 ( 14) 01:21,59
16 Jankech Tomáš 87 SVK19900101 Vrbové 01:24,75 ( 15) 01:23,64 ( 15) 01:23,64
17 Gendiar Richard 92 SVK19860202 DH Positive Partizánske 01:26,24 ( 16) 01:23,90 ( 16) 01:23,90
18 Dubecky Peter 93 SVK19850802 Evolution Bike   (DNS) 01:25,93 ( 17) 01:25,93
19 Gebhardt Peter 83 SVK19900114 MORDA ZONE RACING Bratislava 01:32,51 ( 17)   (DNS) 01:32,51
20 Koštrna Lukáš 94 SVK19841712 Bratislava 01:52,40 ( 18) 01:49,58 ( 18) 01:49,58

------ Kategória: Juniori - 15-18 rokov ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk ----------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Knapec Martin 59 SVK19941204 NOVATEC RT Piešťany 01:12,59 ( 2) 01:11,77 ( 1) 01:11,77
2 Liška Tomáš 31 SVK19920717 Polcster Racing 01:12,40 ( 1) 01:25,71 ( 24) 01:12,40
3 Žažo Dominik 57 SVK19930520 NOVATEC RT Piešťany 01:13,62 ( 3) 01:14,17 ( 3) 01:13,62
4 Sehnal Stanislav 42 CZE19940609 ČERVENKA SUBFORM TEAM 01:15,98 ( 6) 01:14,06 ( 2) 01:14,06
5 Krejčí Peter 45 SVK19920225 Life4Ride Považská Bystrica 01:14,64 ( 4) 01:14,59 ( 4) 01:14,59
6 Matyáš Petr 47 CZE19920918 SK Grafobal 01:15,71 ( 5) 01:15,44 ( 5) 01:15,44
7 Pivko Samuel 32 SVK19931226 KHC KAKTUS BIKE Bratislava 01:16,23 ( 7) 01:15,69 ( 6) 01:15,69
8 Matejka Juraj 46 SVK19940531 CK MKM Downhill Team 01:17,87 ( 13) 01:16,37 ( 7) 01:16,37
9 Korbačka Juraj 33 SVK19920828 KHC KAKTUS BIKE Bratislava 01:36,46 ( 25) 01:16,38 ( 8) 01:16,38
10 Laššo Adrián 51 SVK19940203 Polcster Racing 01:17,07 ( 9) 01:16,78 ( 9) 01:16,78
11 Masár Branislav 53 SVK19920208 NOVATEC RT Piešťany 01:17,09 ( 10) 01:16,80 ( 10) 01:16,80
12 Fuks Martin 36 CZE19910529 BT KLOBUCKO 01:16,95 ( 8) 01:16,94 ( 11) 01:16,94
13 Pala David 41 CZE19910213 ČERVENKA SUBFORM TEAM 01:18,33 ( 14) 01:17,15 ( 12) 01:17,15
14 Kaššák Alojz 50 SVK19911224 Life4Ride Považská Bystrica 01:17,68 ( 12) 01:17,20 ( 13) 01:17,20
15 Slovák Martin 39 CZE19910725 ČERVENKA SUBFORM TEAM 01:17,46 ( 11)   (DNS) 01:17,46
16 Mach Petr 43 CZE19930420 SK Grafobal 01:19,19 ( 15) 01:18,25 ( 14) 01:18,25
17 Valášek Pavol 38 SVK19921031 Polcster Racing 01:21,05 ( 18) 01:19,27 ( 15) 01:19,27
18 Galbička Tomáš 58 SVK19921215 Polcster Team 01:19,78 ( 16) 01:20,79 ( 16) 01:19,78
19 Struhár Kevin 34 SVK19941113 Bratislava 01:20,72 ( 17) 01:24,86 ( 23) 01:20,72
20 Matúš Richard 40 SVK19930803 Polcster Racing 01:23,33 ( 20) 01:20,85 ( 17) 01:20,85
21 Svateny Jaroslav 49 SVK19920604 Live for Ride 02:31,00 ( 28) 01:20,94 ( 18) 01:20,94
22 Caltík Štefan 37 SVK19920114   01:21,84 ( 19) 01:22,21 ( 20) 01:21,84
23 Jantoš Mário 44 SVK19931220 Life4Ride Považská Bystrica 01:24,06 ( 23) 01:21,86 ( 19) 01:21,86
24 Tomeček Pavel 54 CZE19930703 Ždánice 01:23,39 ( 21) 01:23,01 ( 21) 01:23,01
25 Bumbala Peter 55 SVK19930411 Myjava 01:24,04 ( 22) 01:23,19 ( 22) 01:23,19
26 Illik Viktor 35 SVK19940719 Bratislava 02:05,71 ( 27) 01:26,86 ( 25) 01:26,86
27 Mockovčiak Jaroslav 56 SVK19940911 Stará Myjava 01:29,97 ( 24) 02:02,32 ( 27) 01:29,97
28 Kucek Patrik 48 SVK19930929 Beluša 01:40,75 ( 26) 01:41,65 ( 26) 01:40,75
29 Bulík Lubomír 52 SVK19930318 Bánovce nad Bebravou 05:42,04 ( 29)   (DNS) 05:42,04

------ Kategória: Muži Open (elite) ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk ---------------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Hynčica Vlastimil 1 CZE19810316 SK Grafobal 01:10,99 ( 1) 01:10,01 ( 1) 01:10,01
2 Tichý Vladimir 13 SVK19790422 NOVATEC RT Piešťany 01:12,02 ( 3) 01:11,32 ( 2) 01:11,32
3 Laktiš Matej 5 SVK19901010 NOVATEC RT Piešťany 01:11,90 ( 2) 01:11,53 ( 3) 01:11,53
4 Mikulenka Martin 2 CZE19880112 SK Grafobal 01:12,18 ( 4) 01:13,02 ( 6) 01:12,18
5 Kotrla Patrik 15 CZE19871230 Specialized 69 01:12,22 ( 5) 01:12,59 ( 4) 01:12,22
6 Čep Pavel 3 CZE19860111 Bike Racing Team Olomouc 01:12,58 ( 6) 01:13,21 ( 8) 01:12,58
7 Učeň Lukáš 4 SVK19900627 NOVATEC RT Piešťany 01:13,16 ( 7) 01:12,77 ( 5) 01:12,77
8 Mackovič Matej 12 SVK19860711 ŠPORT KLUB Považská Bystrica 01:13,87 ( 9) 01:13,02 ( 6) 01:13,02
9 Hoferek Martin 7 CZE19831108 Bikehazard Racing Team 01:13,49 ( 8) 01:13,64 ( 9) 01:13,49
10 Sedláček Jan 9 CZE19870108 Bikehazard Racing Team 01:15,36 ( 10) 01:14,36 ( 10) 01:14,36
11 Staněk Radomil 6 CZE19850223 LARS DH racing team 01:17,38 ( 13) 01:15,96 ( 11) 01:15,96
12 Baratka Martin 10 SVK19860710 ALIEN RACING Bratislava 01:16,44 ( 11) 01:16,06 ( 12) 01:16,06
13 Viskup Ondrej 8 SVK19850906 SG FIX Racing 01:16,74 ( 12) 01:28,35 ( 15) 01:16,74
14 Galbička Peter 14 SVK19841023 SCK VELO SPRINT Nitra 01:18,82 ( 14) 01:17,88 ( 13) 01:17,88
15 Benkovsky Matúš 11 SVK19900206 MORDA ZONE RACING Bratisla 01:19,77 ( 15) 01:21,57 ( 14) 01:19,77

------ Kategória: DH TEAM ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk --------------------------

Poz.TeamPriezviskoMenoRok nar.Kateg.Naj časUmiestnenieSúč. um.
1 NOVATEC RT Piešťany1 Laktiš Matej 1990 E 8 01:11:53 ( 3) 18
  Knapec Martin 1994 D 8 01:11:77 ( 4)
  Učeň Lukáš 1990 E 8 01:12:77 ( 11)
2 SK Grafobal Hynčica Vlastimil 1981 E 6 01:10:01 ( 1) 27
  Mikulenka Martin 1988 E 6 01:12:18 ( 6)
  Matyáš Petr 1992 D 6 01:15:44 ( 20)
3 Šmelinári Drábik Peter 1973 C 13 01:11:86 ( 5) 37
  Žažo Dominik 1993 D 13 01:13:62 ( 14)
  Ďurina Miroslav 1984 C 13 01:15:27 ( 18)
4 Corny Bikehazard Čep Pavel 1986 E 1 01:12:58 ( 10) 39
  Hoferek Martin 1983 E 1 01:13:49 ( 13)
  Sedláček Jan 1987 E 1 01:14:36 ( 16)
5 Červenka Subform Kotrla Patrik 1987 E 10 01:12:22 ( 7) 61
  Sehnal Stanislav 1994 D 10 01:14:06 ( 15)
  Slovák Martin 1991 D 10 01:17:46 ( 39)
6 Almdudler team Plátek Lukáš 1988 C 5 01:12:34 ( 8) 64
  Matejka Juraj 1994 D 5 01:16:37 ( 27)
  Drábik Oliver 1995 B 5 01:16:43 ( 29)
7 Live4Ride1 Mackovič Matej 1986 E 3 01:13:02 ( 12) 67
  Krejčí Peter 1992 D 3 01:14:59 ( 17)
  Kaššák Alojz 1991 D 3 01:17:20 ( 38)
8 NOVATEC RT Piešťany2 Tichý Vladimir 1979 E 9 01:11:32 ( 2) 70
  Masár Branislav 1992 D 9 01:16:80 ( 32)
  Halagan Peter 1995 B 9 01:17:11 ( 36)
9 KHC KAKTUS BIKE Brat Pivko Samuel 1993 D 2 01:15:69 ( 22) 93
  Korbačka Juraj 1992 D 2 01:16:38 ( 28)
  Krč Daniel 1989 C 2 01:18:72 ( 43)
10 Polcster Racing Liška Tomáš 1992 D 17 01:12:40 ( 9) 96
  Laššo Adrián 1994 D 17 01:16:78 ( 31)
  Drozd Dávid 1995 B 17 01:22:13 ( 56)
11 DH Zone.sk Baratka Martin 1986 E 19 01:16:06 ( 24) 105
  Medovič Pavol 1988 C 19 01:17:06 ( 35)
  Benkovsky Matúš 1990 E 19 01:19:77 ( 46)
12 DH team Hlohovec Galik Marek 1989 C 15 01:16:36 ( 26) 118
  Galbička Peter 1984 E 15 01:17:88 ( 40)
  Šudy Marcel 1986 C 15 01:21:48 ( 52)
13 Porn-anal Team Fajtl Juraj 1985 C 20 01:16:28 ( 25) 125
  Vendlek Marek   C 20 01:16:91 ( 33)
  Pialová Katarina 1989 A 20 01:40:39 ( 67)
14 Life4Ride2 Ďurdík Lukáš 1990 C 4 01:15:47 ( 21) 126
  Svateny Jaroslav   D 4 01:20:94 ( 50)
  Jantoš Mário 1993 D 4 01:21:86 ( 55)
15 Duško Pančiak team Viskup Ondrej 1985 E 12 01:16:74 ( 30) 133
  Valášek Pavol 1992 D 12 01:19:27 ( 44)
  Bumbala Peter 1993 D 12 01:23:19 ( 59)
16 Remerx Mach Petr 1993 D 7 01:18:25 ( 41) 139
  Březina Antonin   C 7 01:19:43 ( 45)
  Sehnal Jan 1991 C 7 01:21:59 ( 53)
17 DH Positive Partizán Kaločay Roman 1986 C 16 01:15:41 ( 19) 144
  Gendiar Richard 1986 C 16 01:23:90 ( 61)
  Slížiková Radka 1985 A 16 01:26:97 ( 64)
18 Napoleon team Kyba Peter 1983 C 14 01:18:55 ( 42) 151
  Matúš Richard 1993 D 14 01:20:85 ( 49)
  Jankech Tomáš 1990 C 14 01:23:64 ( 60)
19 MORDA ZONE RACING Br Klíč Matej 1989 C 11 01:21:15 ( 51) 179
  Dubecky Peter 1985 C 11 01:25:93 ( 62)
  Gebhardt Peter 1990 C 11 01:32:51 ( 66)
20 DH Kil Struhár Kevin 1994 D 18 01:20:72 ( 48) 180
  Illik Viktor 1994 D 18 01:26:86 ( 63)
  Koštrna Lukáš 1984 C 18 01:49:58 ( 69)

Aktualizované: 04.10.2009 Pridané: 04.10.2009
Navštívené: 2837 x

copyright info