Bike park Kálnica - 1.kolo
-->


home bikepark poiova rental preteky

Grand Prix Kálnica - 1. kolo - 1.-2. mája 2009

GPK 1.kolo video

GPK 1.kolo foto

Výsledková listina
Grand Prix Kálnica 2009 1. kolo 

Miesto: Kálnica
Dátum: 02.05.09

------ Kategória: Ženy ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk ------------------------------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloR.nar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. časBody
1. Pialová Katarína 4 1989 Šport3  01:40,76 ( 1) 01:42,44 ( 1) 01:40,76 15 
2. Slížiková Radovana 32  1985 DH Positive Partizánske   01:44,48 ( 2) 01:45,96 ( 3) 01:44,48 14
3. Stankociova Michaela 31 1990 KHC Kaktus Bike  01:45,84 ( 3) 01:44,91 ( 2) 01:44,91 13  
4. Bošková Helena 33  1981  Giant Women    01:47,28 ( 4) 01:58,61 ( 4) 01:47,28 12 
  Krajčovičová Jana 6 1982  Brezová pod Bradlom     (DNF)   (DNS)    

------ Kategória: Muži do 18 r. (1991-1994) --------------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloR.nar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. časBody
1. Masár Branislav 311 1992 Novatec Racing Team 01:16,61 ( 1) 01:16,92 ( 2) 01:16,61 15
2. Knapec Martin 120 1994 Novatec Racing Team  01:16,72 ( 2) 01:20,57 ( 10) 01:16,72 14
3.  Hanuliak Daniel 121 1991 TNV RT Teplička nad Váhom 01:17,27 ( 4) 01:16,78  ( 1) 01:16,78 13
4.  Líška Tomáš 312 1992 Filip Polc Racing Team 01:16,80 ( 3) 03:42,38 ( 27) 01:16,80 12
5.  Žažo Dominik 124 1993 Piešťany 01:17,97 ( 5) 01:17,53 ( 3) 01:17,53 11
6. Skupeň Maroš 308 1992 TNV RT Teplička nad Váhom 01:19,11 ( 7) 01:17,87 ( 4) 01:17,87 10
7. Kusenda Marek 125 1991 Hlohovec 01:18,04 ( 6) 01:19,89 ( 5) 01:18,04 9
8. Halagan Peter 106 1995 Novatec Racing Team 01:19,53 ( 8) 01:20,22 ( 7) 01:19,53 8
9. Matejka Juraj 103 1994 MKM DH Team 01:19,54 ( 9) 01:26,79 ( 17) 01:19,54 7
10. Drábik Oliver 105 1995 Free Ride Košice 01:21,51 ( 11) 01:20,08 ( 6) 01:20,08 6
11. Nečada Jan 206 1992 Jablunka   (DNF) 01:20,26 ( 8) 01:20,26 5
12. Wachal Patrik 122 1992 Novatec Racing Team 01:20,55 ( 10) 01:20,40 ( 9) 01:20,40 4
13. Bariencik Ján 313 1991 DH Positive Partizánske 01:23,23 ( 13) 01:22,08 ( 11) 01:22,08 3
14. Ciran Matej 315 1992 Filip Polc Racing Team 01:24,30 ( 14) 01:22,68 ( 12) 01:22,68 2
15. Bitušík Matúš 300 1992 TNV RT Teplička 01:22,92 ( 12) 01:23,58 ( 14) 01:22,92 1
16. Gavenda Matúš 208 1992 Trenčín 01:24,61 ( 15) 01:23,57 ( 13) 01:23,57  
17. Valášek Pavol 209 1992 Filip Polc Racing Team 01:25,65 ( 17) 01:23,94 ( 15) 01:23,94  
18. Pivko Samuel 314 1993 KHC Kaktus Bike 01:24,90 ( 16) 01:25,20 ( 16) 01:24,90  
19. Bumbala Peter 210 1993 Myjava 01:27,11 ( 18) 01:33,33 ( 21) 01:27,11  
20. Uruba Jan 207 1994 Rusava 01:28,88 ( 19) 01:30,64 ( 19) 01:28,88  
21. Galbička Tomáš 309 1992 Polcster Racing team 01:31,01 ( 20) 01:30,35 ( 18) 01:30,35  
22. Kucián Vít 123 1994 Rusava 01:33,02 ( 21) 01:32,89 ( 20) 01:32,89  
23. Hejdiš Martin 310 1995 Nové Mesto n/Váhom 01:41,49 ( 22) 01:35,31 ( 22) 01:35,31  
24. Tomašovič Jozef 205 1992 Trenčín 01:44,56 ( 23) 01:45,46 ( 23) 01:44,56  
25. Mráz Vojtech 500 1993 Nové Mesto n/Váhom 01:48,70 ( 24) 01:48,02 ( 24) 01:48,02  
26. Janček Ivan 133 1994 Bánovce nad bebravou 02:15,23 ( 25) 02:08,13 ( 25) 02:08,13  
27. Kupka Adam 204 1994 Bánovce n/Bebravou 02:32,16 ( 26) 02:12,74 ( 26) 02:12,74  

 ------ Kategória: Muži nad 18 r. (1990 a menej) ----------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloR.nar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. časBody
1. Javorník Ján 402 1984 Free Ride Košice 01:13,40 ( 1) 01:13,35 ( 1) 01:13,35 15
2. Laktiš Matej 437 1990 Novatec RT Piešťany 01:14,05 ( 2) 01:14,03 ( 2) 01:14,03 14
3. Štencel Rostislav 442 1980 MAX Cursor 01:14,91 ( 3) 01:14,40 ( 3) 01:14,40 13
4. Tichý Vladimír 430 1979 Novatec Racing team 01:16,69 ( 8) 01:14,58 ( 4) 01:14,58 12
5. Durdy Adam 426 1988 Hobby Cycloservis Hlohovec 01:15,18 ( 5) 01:14,77 ( 5) 01:14,77 11
6. Plátek Lukáš 431 1988 TCK Žilina 01:16,14 ( 6) 01:14,86 ( 6) 01:14,86 10
7. Drábik Peter 401 1973 Free Ride Košice 01:15,03 ( 4) 01:16,19 ( 7) 01:15,03 9
8. Wiesenganger Michal 443 1984 Novatec Racing Team 01:16,40 ( 7) 01:16,21 ( 8) 01:16,21 8
9. Malečka Dušan 400 1979 MKM DH Team 01:18,41 ( 12) 01:16,87 ( 9) 01:16,87 7
10. Chytil Jaroslav 448 1979 4Ever Cyclo Bulis 01:17,62 ( 10) 01:17,33 ( 10) 01:17,33 6
11. Stank Jakub 456 1988 KHC Kaktus Bike 01:17,58 ( 9) 01:17,47 ( 11) 01:17,47 5
12. Fajtl Juraj 427 1985 Hobby Cycloservis Hlohovec 01:18,27 ( 11) 01:17,90 ( 12) 01:17,90 4
13. Paprstka Radim 446 1987 Specialized Planet Bikes 01:18,58 ( 13) 01:19,52 ( 16) 01:18,58 3
14. Líška Filip 425 1984 CK AB Sereď 01:19,05 ( 15) 01:18,90 ( 13) 01:18,90 2
15. Vendlek Tomáš 440 1983 SCK Velo Sprint Nitra 01:18,92 ( 14) 01:19,66 ( 17) 01:18,92 1
16. Ivančík Matej 439 1990 SCK Velo Sprint Nitra 01:20,38 ( 18) 01:19,10 ( 14) 01:19,10
17. Machálek Petr 445 1978 BRS Technology 01:20,23 ( 17) 01:19,22 ( 15) 01:19,22
18 Kafka Martin 455 1980 KHC Kaktus Bike 01:19,93 ( 16) 01:20,45 ( 18) 01:19,93
19. Liška František 424 1984 CK AB Sereď 01:21,74 ( 21) 01:20,63 ( 19) 01:20,63
20. Hrnčárik Peter 428 1986 Hobby Cycloservis Hlohovec 01:20,72 ( 19) 01:21,47 ( 21) 01:20,72
21. Krč Daniel 457 1989 KHC Kaktus Bike Bratislava 01:21,24 ( 20)   (DNF) 01:21,24
22. Galbička Peter 454 1984 SCK Velo Sprint Nitra 01:24,60 ( 28) 01:21,35 ( 20) 01:21,35
23. Kaločay Roman 433 1986 DH Positive Partizánske 01:26,59 ( 30) 01:21,54 ( 22) 01:21,54
24. Medovič Pavol 438 1988 SCK Velo Sprint Nitra 01:21,84 ( 22) 01:22,04 ( 23) 01:21,84
25. Kollár Richard 444 1990 Topoľčany 01:22,10 ( 23) 01:22,79 ( 24) 01:22,10
26. Rožnovják Martin 447 1985 Specialized Planet Bikes 01:22,55 ( 24) 01:23,47 ( 25) 01:22,55
27. Dermek Andrej 432 1987 Filip Polc Racing Team 01:23,78 ( 25) 01:24,88 ( 29) 01:23,78
27. Serina Mário 441 1974 Nitra 01:23,89 ( 26) 01:23,78 ( 26) 01:23,78
29. Kyba Peter 449 1983 BKP 01:24,17 ( 27) 01:24,20 ( 27) 01:24,17
30 Zlatoš Martin 429 1983 SCK Velo Sprint Nitra 01:25,32 ( 29) 01:24,80 ( 28) 01:24,80
31. Jankech Tomáš 451 1989 Vrbové 01:37,40 ( 31) 01:53,39 ( 31) 01:37,40
32. Pyšný Jakub 453 1989 Bike team Uničov 01:40,01 ( 32) 02:09,06 ( 32) 01:40,01
33. Halák Martin 435 1985 Nové Mesto n/Váhom 01:46,16 ( 33) 01:43,75 ( 30) 01:43,75
Suchomel Milan 452 1965 SKP Šumperk   (DNS)   (DNS)  
Dian Pavol 450 1986 Trenčín   (DNS)   (DNS)  



Aktualizované: 19.08.2009 Pridané: 07.07.2009
Navštívené: 1775 x

copyright info