Bike park Kálnica - 3.kolo



home bikepark poiova rental preteky

Grand Prix Kálnica - 3. kolo - 25.-26. júla 2009

grand prix kálnica 3.kolo video
grand prix kálnica foto

Ceny pre 3. kolo


Kategória nad 18 1. miesto : pohár, diplom, šiltovka Dainese, šampanské, 3x voľný vstup do Bike Centra Kálnica, 6x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag 
  2. miesto : diplom, šampanské, 2x voľný vstup do Bike Centra Kálnica,  4x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag 
  3. miesto : diplom, šampanské, 1x voľný vstup do Bike Centra Kálnica,  2x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag 


Kategória do 18 1. miesto : pohár, diplom, šiltovka Dainese, šampanské, 3x voľný vstup do Bike Centra Kálnica, 6x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag  
  2. miesto : diplom, šampanské, 2x voľný vstup do Bike Centra Kálnica, 4x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag 
  3. miesto : diplom, šampanské, 1x voľný vstup do Bike Centra Kálnica, 2x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag 



Kategória ženy 1. miesto : pohár, diplom, šiltovka Dainese, šampanské, 3x voľný vstup do Bike Centra Kálnica, 6x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag  
  2. miesto : diplom, šampanské, 2x voľný vstup do Bike Centra Kálnica, 4x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag 
  3. miesto :

diplom, šampanské, 1x voľný vstup do Bike Centra Kálnica, 2x Red Bull, tretie číslo časopisu Cyklomag 


Výsledková listina
Grand prix Kálnica 2009 3. kolo

Miesto: Kálnica
Dátum: 26.07.09

------ Kategória: Ženy ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk ------------------------------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloR.nar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. časBody
1 Pialová Katarína 1 1989 Šport3 01:19,26 ( 1) 01:39,97 ( 3) 02:59,23 25b.
2 Stankociova Michaela 3 1990 KHC Kaktus Bike 01:27,17 ( 2) 01:35,28 ( 2) 03:02,45 24b.
3 Slížiková Radovana 2 1985 DH Positive Partizánske 01:35,21 ( 3) 01:33,61 ( 1) 03:08,82 23b.

------ Kategória: Muži do 18 r. (1991-1994) --------------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloR.nar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. časBody
1 Líška Tomáš 12 1992 Polcster Team 01:06,08 ( 1) 01:16,66 ( 2) 02:22,74 25b.
2 Žažo Dominik 13 1993 Piešťany 01:08,11 ( 2) 01:16,24 ( 1) 02:24,35 24b.
3 Wachal Patrik 18 1992 Novatec Racing Team 01:12,12 ( 4) 01:22,97 ( 5) 02:35,09 23b.
4 Laššo Adrián 28 1994 Polcster team 01:09,43 ( 3) 01:26,28 ( 8) 02:35,71 22b.
5 Valášek Pavol 15 1992 Polcster Racing 01:13,64 ( 5) 01:22,60 ( 4) 02:36,24 21b.
6 Gavenda Matúš 23 1992 Trenčín 01:16,40 ( 7) 01:21,61 ( 3) 02:38,01 20b.
7 Mikoláš Jozef 21 1991 Maxxis Rann Riders 01:14,69 ( 6) 01:25,47 ( 7) 02:40,16 19b.
8 Bulík Ľubomír 29 1993 BKP 01:17,64 ( 8) 01:24,77 ( 6) 02:42,41 18b.
9 Hejdiš Martin 30 1995 Nové Mesto n/Váhom 01:19,63 ( 10) 01:27,51 ( 9) 02:47,14 17b.
10 Bumbala Peter 14 1993 Myjava 01:22,97 ( 12) 01:29,77 ( 10) 02:52,74 16b.
11 Benák Andrej 24 1993 Kálnica 01:19,05 ( 9) 01:37,11 ( 12) 02:56,16 15b.
12 Tomašovič Jozef 25 1992 Trenčín 01:20,48 ( 11) 01:40,49 ( 13) 03:00,97 14b.
13 Ivanič Milan 16 1994 B. Štiavnica 01:28,43 ( 15) 01:41,77 ( 14) 03:10,20 13b.
14 Kosák Jakub 22 1991 Trenčín 01:24,30 ( 13) 01:46,21 ( 15) 03:10,51 12b.
15 Mráz Vojtech 17 1993 Nové Mesto n/Váhom 01:41,16 ( 17) 01:35,62 ( 11) 03:16,78 11b.
16 Bartoň Andrej 20 1992 Nové Mesto n/Váhom 01:24,45 ( 14) 01:54,50 ( 16) 03:18,95
17 Franko Jakub 19 1993 Nové Mesto n/Váhom 01:34,22 ( 16) 01:54,69 ( 17) 03:28,91
18 Janček Ivan 26 1994 Bánovce nad Bebravou 01:44,83 ( 18) 02:00,79 ( 18) 03:45,62
19 Kupka Adam 27 1994 Bánovce n/Bebravou 01:48,51 ( 19) 02:03,28 ( 19) 03:51,79

 ------ Kategória: Muži nad 18 r. (1990 a menej) ----------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------

 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloR.nar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. časBody
1 Tichý Vladimír 70 1979 Novatec Racing team 01:08,23 ( 1) 01:14,18 ( 1) 02:22,41 25b.
2 Plátek Lukáš 52 1988 TCK Žilina 01:08,40 ( 2) 01:14,61 ( 2) 02:23,01 24b.
3 Učeň Lukáš 60 1990 Novatec Racing Team 01:10,75 ( 3) 01:15,66 ( 3) 02:26,41 23b.
4 Stank Jakub 69 1988 KHC Kaktus Bike 01:12,69 ( 8) 01:17,68 ( 5) 02:30,37 22b.
5 Galbička Peter 62 1984 SCK Velo Sprint Nitra 01:12,40 ( 7) 01:20,67 ( 6) 02:33,07 21b.
6 Kyba Peter 57 1983 BKP 01:11,67 ( 6) 01:21,77 ( 7) 02:33,44 20b.
7 Viskup Ondrej 65 1985 SG Fix 01:11,65 ( 5) 01:28,37 ( 9) 02:40,02 19b.
8 Gendiar Richard 64 1986 DH Pozitiv 01:17,78 ( 9) 01:27,37 ( 8) 02:45,15 18b.
9 Vendlek Tomáš 58 1983 SCK Velo Sprint Nitra 01:11,26 ( 4) 01:53,09 ( 11) 03:04,35 17b.
10 Halák Martin 61 1985 Nové Mesto n/Váhom 01:36,49 ( 12) 01:46,74 ( 10) 03:23,23 16b.
11 Líška Filip 59 1984 CK AB Sereď 02:12,88 ( 13) 01:16,14 ( 4) 03:29,02 15b.
Tonkovič Ivan 67   Nitra 01:22,39 ( 11)   (DNS)  
Chytrý Ján 66 1980 SCK Velo Sprint Nitra 01:21,71 ( 10)   (DNS)  
Koštrna Lukáš 63 1984 Bratislava   (DNS)   (DNS)  
Kern Oto 68 1990 BKP   (DNS)   (DNS)  


Aktualizované: 19.08.2009 Pridané: 01.08.2009
Navštívené: 1701 x

copyright info