Bike park Kálnica - SP v zjazde 1.kolo 2002



home bikepark poiova rental preteky

Slovenský pohár v zjazde - 1. kolo - 30. 6. 2002

Výsledková listina
Slovenský pohár v zjazde horských bicyklov, 1. kolo, Kalnica, 30. 6. 2002


------ Kategória: Ženy ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
  Jazda #1 Jazda #2  
Poz. Priezvisko Meno Číslo Nar. Klub Čas Pozícia Čas Pozícia Naj. čas
1 Šišková Katarína 95 SVK19786201 TCK Žilina 01:58,77 ( 1) 01:59,43 ( 1) 01:58,77
2 Bošková Helena 99 SVK19810303 CK Fatria Prievidza 02:06,38 ( 2) 02:04,06 ( 2) 02:04,06
3 Suchánková Alena 98 CZE19770906 Cyklo Pavka DHaDS Brno 02:18,40 ( 3) 02:23,95 ( 4) 02:18,40
4 Matušová Kristína 96 CZE19830520 TBB bike team 02:22,16 ( 4) 02:19,04 ( 3) 02:19,04
5 Kudlová Monika 97 SVK19800223 ŠK Downhill Hlohovec 02:29,34 ( 5) 02:25,90 ( 5) 02:25,90

------ Kategória: Veteráni ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
  Jazda #1 Jazda #2  
Poz. Priezvisko Meno Číslo Nar. Klub Čas Pozícia Čas Pozícia Naj. čas
1 Kubíček Pavel 89 CZE19690223 SK Semtex energy drink 01:49,85 ( 1) 01:49,36 ( 1) 01:49,36
2 Suchomel Milan 86 CZE19651204 Zamo Progrip Firebeast 01:53,48 ( 2)     01:53,48
3 Fraštia Peter 92 SVK19602503 KHC Kaktus bike 01:58,76 ( 3) 01:54,70 ( 2) 01:54,70
4 Mimlich Tomáš 91 SVK19710304 ACK Partners N.M.nad Váhom 01:59,14 ( 4) 01:58,40 ( 3) 01:58,40
5 Maron Andrej 88 SVK19711203 KHC Yadrobike Stará Turá 01:59,71 ( 5) 01:58,76 ( 4) 01:58,76
6 Babič Štefan 90 SVK19670221 CK Poprad 02:01,94 ( 7) 01:59,82 ( 5) 01:59,82
7 Krupa Radek 87 CZE19720205 Sekim racing team 02:00,75 ( 6) 02:00,09 ( 6) 02:00,09

------ Kategória: Juniori ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
  Jazda #1 Jazda #2  
Poz. Priezvisko Meno Číslo Nar. Klub Čas Pozícia Čas Pozícia Naj. čas
1 Šiška Juraj 67 SVK19840216 ŠK Downhill Hlohovec 01:47,00 ( 3) 01:44,56 ( 1) 01:44,56
2 Galbička Peter 79 SVK19841023 ŠK Downhill Hlohovec 01:46,87 ( 2) 01:45,32 ( 2) 01:45,32
3 Čep Pavel 73 CZE19860111 SK Semtex Energy drink 01:46,63 ( 1) 01:45,63 ( 3) 01:45,63
4 Chudý Erik 64 SVK19840413 KHC Bike centrum Levice 01:47,06 ( 4) 01:54,56 ( 11) 01:47,06
5 Kováč Matej 65 SVK19850531 KHC Bike centrum Levice 01:49,59 ( 7) 01:48,27 ( 4) 01:48,27
6 Ďurina Miroslav 82 SVK19840306 KHC Tlapa team Piešťany 01:49,24 ( 5) 01:48,92 ( 5) 01:48,92
7 Foret Ladislav 85 CZE19841215 ON Road racing team 01:49,36 ( 6) 01:49,81 ( 6) 01:49,36
8 Podušel Igor 81 SVK19861114 KHC Tlapa team Piešťany 01:49,87 ( 8) 01:50,98 ( 7) 01:49,87
9 Záfer Martin 84 SVK19840921 ŠK Downhill Hlohovec 01:50,35 ( 9) 01:57,89 ( 14) 01:50,35
10 Foldyna Jan 66 CZE19840219 Zamo Progrip Firebeast 02:04,09 ( 18) 01:51,35 ( 8) 01:51,35
11 Pagáč Tomáš 80 SVK19870617 Bike team KŠK Bratislava 01:51,45 ( 10) 01:59,82 ( 15) 01:51,45
12 Tahotný Lukáš 69 SVK19840501 ACK Partners N.M.nad Váhom 01:55,55 ( 13) 01:53,40 ( 9) 01:53,40
13 Stružka Martin 77 CZE19860311 RK Cyklos V. Meziříčí 01:53,60 ( 11) 01:53,72 ( 10) 01:53,60
14 Donat Marek 74 CZE19840425 AMK Mladost Hodonín 01:54,28 ( 12) 00:00,00 ( 0) 01:54,28
15 Zemčík Michal 68 SVK19850831 TCK Žilina 01:59,15 ( 15) 01:56,06 ( 12) 01:56,06
16 Bayer Karel 83 CZE19841125 TBB bike team 01:56,47 ( 14) 07:20,54 ( 19) 01:56,47
17 Pavlík Lukáš 71 CZE19851102 AMK Mladost Hodonín 02:00,96 ( 17) 01:57,41 ( 13) 01:57,41
18 Lehotský Juraj 78 SVK19840926 KHC Yadrobike Stará Turá 01:59,56 ( 16) 02:06,08 ( 17) 01:59,56
19 Stašák Mario 70 CZE19850301 Cimo bike team 02:06,01 ( 19) 02:05,85 ( 16) 02:05,85
20 Kantorek Petr 75 CZE19840412 Cimo bike team 05:49,49 ( 21) 02:13,83 ( 18) 02:13,83
21 Trepáč Samuel 63 SVK19860905 Extreme bike Topoľčany 02:25,34 ( 20)     02:25,34
Tóth Tomáš 72 SVK19860510 CK Piešťany        
Holiš Jan 76 CZE19851211 Cimo bike team        

------ Kategória: Muži------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
  Jazda #1 Jazda #2  
Poz. Priezvisko Meno Číslo Nar. Klub Čas Pozícia Čas Pozícia Naj. čas
1 Matuš Filip 34 CZE19840828 Specialized 69 01:38,13 ( 1) 01:37,17 ( 1) 01:37,17
2 Kozár Milan 1 SVK19810516 ACK Partners 01:38,16 ( 2) 01:44,70 ( 6) 01:38,16
3 Křížek Miroslav 10 CZE19780331 SK Semtex energy drink 01:41,89 ( 3) 01:40,62 ( 2) 01:40,62
4 Čillík Filip 40 SVK19771129 Trek KCK Oslany 14:40,94 ( 39) 01:42,20 ( 3) 01:42,20
5 Biháry Jozef 31 SVK19830307 ACK Partners 01:43,07 ( 4) 01:43,03 ( 4) 01:43,03
6 Štencl Rostislav 16 CZE19800829 Dookie Bike team 01:46,82 ( 5) 01:44,56 ( 5) 01:44,56
7 Machálek Petr 18 CZE19780824 AMK Mladost Hodonín 01:47,89 ( 6) 01:45,49 ( 7) 01:45,49
8 Felzmann Karel 29 CZE19741117 Sekim racing team 01:51,84 ( 8) 01:48,33 ( 8) 01:48,33
9 Marčík Tomáš 52 CZE19800316 Cyklo Pavka DH DS Brno 01:49,87 ( 7) 01:49,33 ( 9) 01:49,33
10 Tahotný Marián 33 SVK19820130 ACK Partners N.M.nad Váhom 01:52,14 ( 9) 01:49,99 ( 10) 01:49,99
11 Macko Pavol 41 SVK19801005 KHC Kaktus bike 01:53,52 ( 12) 01:50,31 ( 11) 01:50,31
12 Vrbovský Tomáš 4 SVK19750608 KHC Kaktus bike 01:52,58 ( 10) 01:52,18 ( 12) 01:52,18
13 Šiška Michal 43 SVK19770819 TCK Žilina 02:02,18 ( 23) 01:52,50 ( 13) 01:52,50
14 Polóny Peter 22 SVK19810210 Downhill Podkonice 01:53,28 ( 11) 01:52,97 ( 14) 01:52,97
15 Kišš Michal 13 SVK19821106 KHC Kaktus bike 01:56,32 ( 15) 01:53,58 ( 15) 01:53,58
16 Hykel Dalibor 23 CZE19771013 Sokol Želechovice 01:53,60 ( 13) 03:17,18 ( 39) 01:53,60
17 Gál Miroslav 44 SVK19800526 ŠK Downhill Hlohovec 02:08,08 ( 33) 01:53,89 ( 16) 01:53,89
18 Jurčík Marek 15 SVK19741107 KHC Kaktus bike 01:54,64 ( 14) 01:54,92 ( 17) 01:54,64
19 Pagáč Matúš 36 SVK19820809 Bike-team KŠK Bratislava 02:04,93 ( 28) 01:54,94 ( 18) 01:54,94
20 Krčmár Petr 26 CZE19820904 Cimo bike team 01:56,60 ( 17) 01:55,98 ( 19) 01:55,98
21 Kručay Michal 37 SVK19821217 CK Poprad 01:56,47 ( 16) 02:02,23 ( 26) 01:56,47
22 Wicerzyk Michal 51 CZE19780827 Cyklo Pavka DH DS Brno 01:58,75 ( 19) 01:56,84 ( 20) 01:56,84
23 Ďurina Tibor 38 SVK19820416 Kell s Bicycles Piešťany 01:57,00 ( 18) 01:59,81 ( 22) 01:57,00
24 Chmelík Martin 60 CZE19800721 Juvacyklo team 02:09,56 ( 34) 01:59,08 ( 21) 01:59,08
25 Ježek Ján 25 SVK19760323 ACK Partners N.M.nad Váhom 02:00,22 ( 20) 02:05,81 ( 32) 02:00,22
26 Godora Pavol 39 SVK19800514 Extreme Bike Topoľčany 02:00,41 ( 21) 02:13,33 ( 35) 02:00,41
27 Rafajdus Juraj 45 SVK19770507 KHC Kaktus bike Bratislava 02:03,89 ( 25) 02:00,96 ( 23) 02:00,96
28 Valenta Jiří 28 CZE19720214 Juvacyklo team 02:01,29 ( 22) 02:01,25 ( 24) 02:01,25
29 Čep David 21 CZE19791004 SK Semtex Energy drink 02:03,02 ( 24) 02:01,93 ( 25) 02:01,93
30 Straka Tomáš 49 CZE19800515 Juvacyklo team 02:07,61 ( 32) 02:03,75 ( 27) 02:03,75
31 Chytrý Ján 53 SVK19800918 Extreme bike Topoľčany 02:05,12 ( 29) 02:04,24 ( 28) 02:04,24
32 Šaray Pavol 42 SVK19830304 TCK Žilina 02:04,79 ( 27) 02:04,51 ( 29) 02:04,51
33 Brenner Martin 30 SVK19780426 KHC Kaktus bike 02:04,60 ( 26) 02:23,09 ( 37) 02:04,60
34 Fric Robert 48 SVK19780328 CK Zanzo bike 02:05,60 ( 30) 02:04,71 ( 30) 02:04,71
35 Longauer Lukáš 46 SVK19830211 CK HB Brezno 02:28,31 ( 38) 02:05,14 ( 31) 02:05,14
36 Brabec Martin 19 CZE19820810 AMK Mladost Hodonín 02:07,34 ( 31) 02:14,95 ( 36) 02:07,34
37 Okrucký Pavol 27 SVK19780830 KHC Yadrobike Stará Turá 02:11,18 ( 35) 02:08,66 ( 33) 02:08,66
38 Fischer Michal 47 SVK19771007 CK ZANZO bike K. Lieskovec 02:12,39 ( 36) 02:09,23 ( 34) 02:09,23
39 Cigánek Ján 35 SVK19740316 ACK Partners 02:23,20 ( 37) 02:29,89 ( 38) 02:23,20

Štartový rozhodca: Marian Kazík
Cieľový rozhodca: Norbert Švec
Hlavný rozhodca: Marian Kovacs
Zranenia počas neboli. Počasie slnečno teplo 26 stupňov.
Aktualizované: 24.08.2009 Pridané: 24.08.2009
Navštívené: 2310 x

copyright info