Bike park Kálnica - SP v zjazde 3.kolo 2004



home bikepark poiova rental preteky

Slovenský pohár v zjazde - 3. kolo -15. 8. 2004

plagat

Výsledková listina
SP v zjazde - 3. kolo, Kálnica, 15. 8. 2004


------ Kategória: Ženy ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Šišková Katarína 203 SVK19786201 TCK Žilina 01:53,87 ( 1) 01:51,72 ( 1) 01:51,72
2 Bošková Helena 202 SVK19810303 CK KPN REAL Prievidza 02:01,66 ( 2) 01:58,89 ( 2) 01:58,89
3 Sojka Anna 201 POL19830516 RMF FM Mountain 02:02,14 ( 3) 02:00,06 ( 3) 02:00,06

------ Kategória: Veteráni------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Kubíček Pavel 308 CZE19690223 Remerx Manitou DH team 01:44,84 ( 1) 01:45,26 ( 1) 01:44,84
2 Jurčík Marek 309 SVK19741107 KHC Kaktus bike 01:48,02 ( 2) 01:49,37 ( 3) 01:48,02
3 Vičík Ľubomír 306 SVK19730207 CK KPN Real Prievidza 01:50,79 ( 3) 01:48,67 ( 2) 01:48,67
4 Suchomel Milan 305 CZE19651204 Bike team Uničov 01:51,22 ( 4) 01:51,47 ( 4) 01:51,22
5 Fraštia Peter 307 SVK19602503 KHC Kaktus bike Bratislava 01:51,89 ( 5) 01:51,52 ( 5) 01:51,52
6 Maron Andrej 301 SVK19711203 KHC Yadrobike Stará Turá 02:10,04 ( 8) 01:51,85 ( 6) 01:51,85
7 Gombala Jozef 302 SVK19730427 HKC Yadrobike Stará Turá 01:52,54 ( 6) 01:59,04 ( 7) 01:52,54
8 Juriga Miloš 304 SVK19740111 KHC Yadrobike Stará Turá 02:01,46 ( 7) 02:02,20 ( 8) 02:01,46
9 Cigánek Ján 303 SVK19740316 KHC Yadrobike 02:52,53 ( 9) 02:34,46 ( 9) 02:34,46

------ Kategória: Hobby - full ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Vendlek Tomáš 402 SVK ŠK Downhill Hlohovec 01:46,33 ( 1) 01:45,56 ( 1) 01:45,56
2 Lauko Roland 404 SVK ŠK Downhill Hlohovec 01:49,83 ( 2) 01:48,70 ( 2) 01:48,70
3 Rafajdus Juraj 408 SVK19770507 KHC Kaktus bike 01:52,00 ( 3) DNF   01:52,00
4 Chmelík Martin 401 CZE19800721 Juvacyklo 01:56,35 ( 7) 01:52,96 ( 3) 01:52,96
5 Lieskovský Libor 410 SVK19840206 KHC Kaktus bike 01:53,44 ( 4) 01:55,06 ( 5) 01:53,44
6 Kaniarik Dušan 409 SVK19790531 KHC kaktus bike Bratislava 01:54,02 ( 5) 02:01,25 ( 9) 01:54,02
7 Samek Boleslav 403 CZE19820118 RK Cyklos DH racing team 01:54,48 ( 6) 01:54,03 ( 4) 01:54,03
8 Rízek Marián 411 SVK Nitra 01:59,65 ( 9) 01:55,11 ( 6) 01:55,11
9 Dermek Andrej 407 SVK19870723 KHC Kaktus bike 01:59,10 ( 8) 01:55,45 ( 7) 01:55,45
10 Chrastina Dušan 405 SVK Trenčín DNF   02:00,79 ( 8) 02:00,79
11 Dubecký Peter 406 SVK Bratislava 02:02,22 ( 10) DSQ   02:02,22
12 Stanček Juraj 412 SVK Nové Mesto 02:21,97 ( 11) 02:12,14 ( 10) 02:12,14

------ Kategória: Hobby - hardtail ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Červenka Michal 504 CZE Jiřička cyklo 01:44,12 ( 1) 01:43,23 ( 1) 01:43,23
2 Machálek Petr 506 CZE19780824 AMK Mladost Hodonín 01:47,42 ( 2) 01:45,23 ( 2) 01:45,23
3 Vendlek Marek 507 SVK19820713 Downhill Hlohovec 01:48,14 ( 3) DNF   01:48,14
4 Musil Tomáš 502 CZE19810404 Remerx Manitou 01:48,74 ( 4) 01:50,58 ( 5) 01:48,74
5 Siekel Peter 512 SK19841022 KHC Kaktus bike 02:06,19 ( 17) 01:49,86 ( 3) 01:49,86
6 Záfer Martin 508 SVK19840921 Downhill Hlohovec 02:59,85 ( 21) 01:49,88 ( 4) 01:49,88
7 Svak Jiří 503 CZE19870501 Drásal team 01:55,93 ( 9) 01:52,63 ( 6) 01:52,63
8 Jurečka Petr 505 CZE19860620 CK Breaker Francova Lehota 01:53,29 ( 5) 01:54,42 ( 9) 01:53,29
9 Štolc Martin 514 SVK19871221 Poprad 01:54,29 ( 6) 01:53,58 ( 7) 01:53,58
10 Líška Filip 511 SVK Hlohovec 02:03,07 ( 15) 01:54,15 ( 8) 01:54,15
11 Gavenda Vladimír 518 SVK19840309 3AL CK Poprad 01:55,24 ( 7) DNF   01:55,24
12 Fajtl Juraj 509 SVK ŠK Downhill Hlohovec 01:55,32 ( 8) 01:55,58 ( 11) 01:55,32
13 Tomša Petr 501 CZE19870218 Remerx Manitou 01:56,78 ( 10) 01:55,40 ( 10) 01:55,40
14 Vaško Lukáš 519 SVK19880923 KHC Kaktus bike Bratislava 01:58,89 ( 12) 01:58,25 ( 12) 01:58,25
15 Vengloš Jozef 420 SVK19860210 KHC kaktus bike Bratislava 01:58,77 ( 11) 02:01,54 ( 14) 01:58,77
16 Miksa Martin 516 SVK19841024 TJ Sokol Topoľčany 02:00,07 ( 13) 02:02,01 ( 15) 02:00,07
17 Kramárik Juraj 520 SVK19850821 Bratislava 02:00,14 ( 14) 02:00,53 ( 13) 02:00,14
18 Líška František 510 SVK Hlohovec 02:07,92 ( 19) 02:02,02 ( 16) 02:02,02
19 Žoldoš Oto 517 SVK19881108 TJ Sokol Topoľčany 02:06,58 ( 18) 02:03,18 ( 17) 02:03,18
20 Sládek Ľubomír 513 SVK19851106 Bratislava 02:05,49 ( 16) 02:14,38 ( 18) 02:05,49
21 Majer Pavol 515 SVK Bratislava 02:13,70 ( 20) DNF   02:13,70

------ Kategória: Juniori ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Čep Pavel 100 CZE19860111 RB team 01:34,90 ( 1) 01:33,68 ( 1) 01:33,68
2 Vitko Matej 125 SVK19870522 KHC kaktus bike Bratislava 01:35,94 ( 2) 01:50,66 ( 11) 01:35,94
3 Pagáč Tomáš 101 SVK19870617 KHC Yardrobike Stará Turá 01:37,24 ( 3) 01:36,08 ( 2) 01:36,08
4 Kotrla Michal 104 CZE19860922 Remerx - Manitou DH team 01:40,55 ( 5) 01:39,65 ( 3) 01:39,65
5 Podušel Igor 106 SVK19861114 KHC Tlapa Piešťany 01:40,03 ( 4) 01:41,42 ( 4) 01:40,03
6 Říha Marek 117 CZE19880411 AMK mladosť Hodonín 01:51,82 ( 9) 01:45,95 ( 5) 01:45,95
7 Tóth Tomáš 103 SVK19860510 KHC Tlapa Piešťany 01:47,88 ( 6) 01:47,01 ( 6) 01:47,01
8 Maděra Leoš 111 CZE19880409 Juvacyklo 01:48,21 ( 7) 01:47,84 ( 7) 01:47,84
9 Kostro Slavomir 122 POL19861203 Duncon Sokuš 01:52,42 ( 10) 01:48,99 ( 8) 01:48,99
10 Pirman Rastislav 112 SVK19861021 BMX Klub Rača 02:07,28 ( 21) 01:49,02 ( 9) 01:49,02
11 Kunášek Martin 110 CZE19881217 SK Kola Ledeč 01:49,31 ( 8) 01:49,03 ( 10) 01:49,03
12 Vítek Igor 102 SVK19860529 KHC Yadrobike Strará Turá 01:52,56 ( 11) 01:51,11 ( 12) 01:51,11
13 Niedoba Szymon 126 POL Duncon Sokus 01:53,09 ( 12) 01:53,20 ( 13) 01:53,09
14 Kus Michal 127 POL19870407 Duncon Sokus 01:53,79 ( 13) 01:55,67 ( 15) 01:53,79
15 Arkadiusz Perin 128 POL KS Dembnicki 01:54,24 ( 14) 01:57,96 ( 19) 01:54,24
16 Borovica Martin 115 SVK19870711 CK KPN REAL Prievidza 01:56,25 ( 15) 01:54,30 ( 14) 01:54,30
17 Nováčik Peter 123 SVK19880416 TJ Sokol Topoľčany 01:56,97 ( 16) 01:56,22 ( 16) 01:56,22
18 Horváth Michal 119 SVK19870512 KHC kaktus bike 02:01,02 ( 18) 01:56,72 ( 17) 01:56,72
19 Haluška Marián 124 SVK19880630 3AL CK Poprad 01:57,23 ( 17) 01:57,94 ( 18) 01:57,23
20 Juríček Ľuboš 121 SVK19860821 Free ride Leopoldov 02:04,36 ( 20) 01:58,70 ( 20) 01:58,70
21 Říha Aleš 116 CZE19901201 AMK Mladosť Hodonín 02:01,70 ( 19) 02:02,05 ( 21) 02:01,70
22 Céza Bohumil 113 SVK19870822 CK KPN Real Prievidza 02:08,53 ( 22) 02:05,77 ( 22) 02:05,77
23 Greguš Michal 120 SVK19880623 Downhil Podkonice 02:26,38 ( 25) 02:06,19 ( 23) 02:06,19
24 Tabarka Aleš 118 CZE19880121 Juvacyklo team 02:16,56 ( 23) 02:06,22 ( 24) 02:06,22
25 Lackovič Roman 114 SVK19890421 CK KPN Real Prieivdza 02:26,23 ( 24) 03:26,76 ( 25) 02:26,23

------ Kategória: Muži------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Polc Filip 6 SVK19820410 Filip Polc RT Pezinok 01:30,12 ( 1) 01:27,82 ( 1) 01:27,82
2 Hynčica Vlastimil 0 CZE19780316 Remerx Manitou DH Team 01:30,76 ( 2) 01:31,42 ( 2) 01:30,76
3 Kozár Milan 1 SVK19810516 KHC Yadrobike Stará Turá 01:38,09 ( 5) 01:32,53 ( 3) 01:32,53
4 Sliwa Michal 3 POL19810923 RMF FM Mountain dew Kraków 01:34,64 ( 3) 01:34,33 ( 4) 01:34,33
5 Javorník Ján 5 SVK19840329 SC Zobor Nitra 01:35,12 ( 4) 01:43,23 ( 9) 01:35,12
6 Galbička Peter 26 SVK19841023 ŠK Downhill Hlohovec 02:07,39 ( 28) 01:37,49 ( 5) 01:37,49
7 Štencel Rostislav 18 CZE19800829 Max Cursor 01:41,32 ( 6) 01:39,56 ( 6) 01:39,56
8 Chytil Jaroslav 19 CZE19790704 Cyklo-Bulis Bystřice 01:41,84 ( 7) 01:41,03 ( 7) 01:41,03
9 Sliwka Vojtech 39 POL Radiostancia 01:43,19 ( 8) 01:42,40 ( 8) 01:42,40
10 Gál Miroslav 34 SVK19800918 SC ZOBOR Nitra 01:43,20 ( 9) 01:44,76 ( 10) 01:43,20
11 Tichý Vladimír 7 SVK19790422 TCK Žilina 01:45,67 ( 10) DNF   01:45,67
12 Macko Pavol 27 SVK19801005 KHC Kaktus bike 01:46,28 ( 11) 01:46,26 ( 11) 01:46,26
13 Wiesengange Michal 25 SVK19840529 KHC Tlapa Piešťany 01:47,35 ( 12) 01:53,98 ( 17) 01:47,35
14 Spáčil Josef 21 CZE19790823 TBB bike team Meatfly 01:52,45 ( 16) 01:47,76 ( 12) 01:47,76
15 Tahotný Lukáš 2 SVK19840501 KHC Yadrobike Stará Turá 01:50,09 ( 13) 01:50,48 ( 13) 01:50,09
16 Karas Josef 20 CZE19811024 AMK Mladost Hodonín 01:54,00 ( 18) 01:50,66 ( 14) 01:50,66
17 Baláž Martin 22 SVK19830331 KHC Kaktus bike Bratislava 01:52,01 ( 15) 01:50,70 ( 15) 01:50,70
18 Zlatoš Martin 37 SVK19830327 SC Zobor Nitra 01:50,71 ( 14) 01:59,93 ( 20) 01:50,71
19 Šiška Michal 33 SVK19770819 TCK Žilina 01:53,59 ( 17) 01:51,30 ( 16) 01:51,30
20 Olšina Martin 32 SVK19850715 KHC Kaktus bike Bratislava 01:54,28 ( 19) 01:55,79 ( 18) 01:54,28
21 Kišš Michal 28 SVK19821106 KHC Kaktus bike 01:54,53 ( 20) 02:24,49 ( 28) 01:54,53
22 Petrovič Marián 31 SVK19780521 Free ride klub Leopoldov 01:57,82 ( 21) 02:01,99 ( 21) 01:57,82
23 Brenner Martin 38 SVK19780426 KHC Kaktus bike 02:00,55 ( 22) 01:59,03 ( 19) 01:59,03
24 Chytrý Ján 35 SVK19800918 SC ZOBOR Nitra 02:00,89 ( 23) 02:03,43 ( 23) 02:00,89
25 Drápal Peter 24 SVK19841125 KHC Tlapa Piešťany 02:07,29 ( 27) 02:03,30 ( 22) 02:03,30
26 Trnovský Matej 29 SVK19840620 Downhill Podkonice 02:03,68 ( 24) 02:08,32 ( 25) 02:03,68
27 Preťo Martin 16 SVK19761208 KHC Kaktus Bike Bratislava 02:05,03 ( 25) 02:09,44 ( 26) 02:05,03
28 Bertók Tomáš 17 SVK19791011 KHC Kaktus bike Bratislava 02:08,35 ( 29) 02:05,59 ( 24) 02:05,59
29 Sádecký Igor 36 SVK19820328 Cyklo klub Púchov 02:07,19 ( 26) DSQ   02:07,19
30 Vachan Martin 30 SVK19820904 Free Ride Leopoldov 02:16,34 ( 30) 02:09,92 ( 27) 02:09,92
Ježek Ján 23 SVK19760323 Cyklo Klub Púchov         DNS
Gloss Marek 40 SVK19850212 KHC Tlapa Piešťany         DNS

Zloženie rozh. zboru: M. Kovács - hl. rozhodca, M. Kazík - št. rozhodca, D. Richter - cieľový rozhodca
Počasie: polojasno 25 C
Zhodnotenie pretekov: Pretekárovi č. 113 - B. Céza bolo udelené pokarhanie za predčasné zloženie prilby počas dojazdu do cieľa.
Zranenia: Pretekár č. 515 P. Majer a č. 518 V. Gavenda boli zranení a odtransportovaní záchrannou službou do Nemocnice v Trenčíne.

Marián Kovács, v.r. hlavný rozhodca           Vladimír Kriška, v.r. riaditeľ pretekov

Aktualizované: 01.09.2009 Pridané: 24.08.2009
Navštívené: 2203 x

copyright info