Bike park Kálnica - SP v zjazde 3.kolo 2005



home bikepark poiova rental preteky

Slovenský pohár v zjazde - 3. kolo - 9. 7. 2005

plagat

Výsledková listina
SP v zjazde - 3. kolo, Kálnica, 9. 7. 2005


------ Kategória: Ženy ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Sojka Anna 202 POL19830516 RMF FM Mountain 02:46,04 ( 2) 02:24,03 ( 1) 02:24,03
2 Bošková Helena 203 SVK19810303 Norcobikes 02:29,05 ( 1) 02:30,25 ( 2) 02:29,05
Šišková Katarína 201 SVK19786201 TCK Žilina        

------ Kategória: Veteráni ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Kubíček Pavel 301 CZE19690223 Remerx - Manitou 01:59,47 ( 1) 01:57,14 ( 1) 01:57,14
2 Suchomel Milan 304 CZE19651204 Bike Team Uničov 02:18,06 ( 3) 02:02,27 ( 2) 02:02,27
3 Jurčík Marek 303 SVK19741107 KHC Kaktus bike Bratislava 02:07,35 ( 2) 02:04,10 ( 3) 02:04,10
4 Halász Csaba 305 HUN19701025 Vuelta SE 02:48,32 ( 6) 02:14,99 ( 4) 02:14,99
5 Vičík Ľubomír 302 SVK19730207 DH Pohoda team Prievidza 02:45,97 ( 5) 02:19,90 ( 5) 02:19,90
6 Fraštia Peter 306 SVK19602503 KHC Kaktus bike Bratislava 02:19,97 ( 4) 03:26,48 ( 7) 02:19,97
7 Cigánek Ján 307 SVK19740316 KHC YadroBike NMNV 04:00,50 ( 7) 03:18,05 ( 6) 03:18,05
Gombala Jozef 308 SVK19730427 ACK Partners NMNV        

------ Kategória: Hobby - full------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Zlatoš Martin 419 SVK19830327 SCK Velo Sprint Nitra 02:01,67 ( 1) 02:05,22 ( 3) 02:01,67
2 Marchewa Krzysztof 411 POL19801211 TRIP Racing 02:03,88 ( 2) 02:02,25 ( 1) 02:02,25
3 Vendlek Tomáš 403 SVK Hlohovec 03:22,96 ( 17) 02:05,08 ( 2) 02:05,08
4 Kostro Slavomir 406 POL19861203 Grupa Kolarska Rybnik 02:08,11 ( 3) 02:17,14 ( 9) 02:08,11
5 Lieskovský Libor 515 SVK Bratislava 02:09,67 ( 4) 02:28,98 ( 13) 02:09,67
6 Durdy Adam 417 SVK Hlohovec 02:13,50 ( 8) 02:09,98 ( 4) 02:09,98
7 Kaniarik Dušan 421 SVK Bratislava 02:31,75 ( 12) 02:10,70 ( 5) 02:10,70
8 Sidor Alexander 420 SVK19770628 SCK Velo sprint Nitra 02:12,38 ( 6) 02:10,88 ( 6) 02:10,88
9 Puchalski Tomasz 413 POL19811009 MK Bike racing Team 02:11,13 ( 5) 02:19,29 ( 10) 02:11,13
10 Macák Peter 422 SVK Beluša 02:22,11 ( 10) 02:12,07 ( 7) 02:12,07
11 Lauko Roland 416 SVK ŠK Downhill Hlohovec 02:13,27 ( 7) 02:15,77 ( 8) 02:13,27
12 Samek Boleslav 408 SVK RK Cyklos DH racing team 02:20,20 ( 9) 02:21,79 ( 11) 02:20,20
13 Bohuš Daniel 412 SVK P. Bystrica 02:28,41 ( 11) 02:27,62 ( 12) 02:27,62
14 Drápal Peter 405 SVK Banka 02:38,01 ( 13) 02:39,32 ( 14) 02:38,01
15 Luknič Martin 418 SVK Hlohovec 03:36,00 ( 18) 02:49,53 ( 15) 02:49,53
16 Obert Peter 415 SVK Hlohovec 02:52,06 ( 14) 04:07,63 ( 18) 02:52,06
17 Švrček Filip 423 CZE19800402 RK Cyclos DH Racing 02:55,48 ( 15)     02:55,48
18 Pyrkosz Roman 404 POL Javnowskie Góry 03:09,70 ( 16) 02:57,91 ( 16) 02:57,91
19 Liška Tomáš 407 SVK Piešťany 03:54,23 ( 19) 03:02,42 ( 17) 03:02,42
20 Hlatký Štefan 414 SVK Nové Mesto 04:49,42 ( 21) 04:09,51 ( 19) 04:09,51
21 Novačik Richard 410 SVK Topoľčany 04:17,30 ( 20)     04:17,30
Kyba Peter 409 SVK Piešťany        

------ Kategória: Hobby - hardtail------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Zlatoš Pavol 502 SVK Považská Bystrica 01:57,81 ( 2) 01:54,97 ( 1) 01:54,97
2 Červenka Michal 501 CZE19820322 Cyclo Jiřička 01:56,28 ( 1) 01:55,82 ( 2) 01:55,82
3 Pešl Martin 506 CZE19881215 Cyclo Jiřička 02:18,57 ( 5) 02:06,53 ( 3) 02:06,53
4 Vaško Lukáš 514 SVK19880923 Alien Racing Bratislava 02:11,87 ( 3) 02:07,00 ( 4) 02:07,00
5 Hrnčárik Peter 504 SVK Hlohovec 02:14,60 ( 4) 02:16,98 ( 6) 02:14,60
6 Godora Peter 520 SVK Turčianky     02:16,93 ( 5) 02:16,93
7 Tiefenbach Aleš 516 CZE19890206 Cyclo Bulis Bystřice 02:21,59 ( 6) 02:23,93 ( 8) 02:21,59
8 Kucharský Juraj 511 SVK19880505 Alien Racing Bratislava 02:31,31 ( 9) 02:23,36 ( 7) 02:23,36
9 Bezek Miroslav 509 SVK Sliač 02:23,53 ( 7) 02:53,29 ( 15) 02:23,53
10 Lajstrík Stanislav 507 SVK Prievidza 02:26,63 ( 8) 02:28,57 ( 9) 02:26,63
11 Kokavec Martin 518 SVK Topoľčany     02:33,50 ( 10) 02:33,50
12 Kramárik Juraj 512 SVK19850821 Alien Racing Bratislava 02:38,77 ( 10) 02:33,62 ( 11) 02:33,62
13 Vendlek Marek 523 SVK Hlohovec 02:55,20 ( 12) 02:34,70 ( 12) 02:34,70
14 Koreň Martin 510 SVK Malý Krtíš 02:48,80 ( 11) 02:49,48 ( 13) 02:48,80
15 Céza Bohumil 508 SVK Handlová 03:13,33 ( 14) 02:50,97 ( 14) 02:50,97
16 Grman Tibor 519 SVK Topoľčany     03:00,29 ( 16) 03:00,29
17 Krsička Marek 505 CZE Cyclo Jiřička 03:12,18 ( 13) 03:34,90 ( 18) 03:12,18
18 Fajtl Juraj 521 SVK Hlohovec 03:21,53 ( 15)     03:21,53
19 Vengloš Jozef 513 SVK19860210 Alien Racing Bratislava     03:34,26 ( 17) 03:34,26
20 Ševčík Martin 522 SVK P. Bystrica 06:51,73 ( 16)     06:51,73

------ Kategória: Juniori ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Pagáč Tomáš 104 SVK19870617 Filip Polc Racing team 04:15,12 ( 14) 01:52,07 ( 1) 01:52,07
2 Bochenek Maciej 102 POL19870528 Auto Bochenek Rowmix Sport 01:55,59 ( 1) 01:53,14 ( 2) 01:53,14
3 Kunášek Martin 108 CZE19881217 SK Kola Ledeč 01:58,02 ( 2) 01:55,18 ( 3) 01:55,18
4 Tomša Petr 114 CZE19870218 Remerx - Manitou 02:09,07 ( 5) 02:01,65 ( 4) 02:01,65
4 Bureš Miroslav 110 CZE19890928 AMK Bike racing Olomouc 02:01,65 ( 3) 02:02,65 ( 5) 02:01,65
6 Wincenciak Mikolaj 101 POL19870706 K.S. RMF FM 02:38,73 ( 9) 02:02,98 ( 6) 02:02,98
7 Říha Marek 113 CZE19880411 AMK Mladost Hodonín 02:03,72 ( 4) 02:06,40 ( 8) 02:03,72
8 Kania Lukasz 116 POL19871205 MK bike team 02:15,58 ( 6) 02:04,24 ( 7) 02:04,24
9 Štolc Marian 111 SVK19871221 Sport club Rysy Poprad 02:22,33 ( 7) 02:13,79 ( 9) 02:13,79
10 Říha Aleš 112 CZE19901201 AMK Mladost Hodonín 02:24,01 ( 8) 02:17,76 ( 10) 02:17,76
11 Zámečník Lukáš 117 SVK19890331 KHC YadroBike NMNV     02:38,85 ( 11) 02:38,85
12 Nováčik Peter 115 SVK19880416 SC Downhill Topoľčany 03:26,52 ( 13) 02:39,26 ( 12) 02:39,26
13 Wroblewski Marek 119 POL Madafakers 02:39,66 ( 10)     02:39,66
14 Medovič Pavol 118 SVK19880511 SCK Velo sprint Nitra 03:14,60 ( 11)     03:14,60
15 Lackovič Roman 109 SVK19890421 DH Pohoda team Prievidza 03:24,55 ( 12) 05:42,43 ( 13) 03:24,55
Borovica Martin 107 SVK19870711 DH Pohoda Team Prievidza        

------ Kategória: Muži ------------------------------------------ VOS-TPK ---------------------------------------------
 Jazda #1Jazda #2 
Poz.PriezviskoMenoČísloNar.KlubČasPozíciaČasPozíciaNaj. čas
1 Jodko Maciej 25 POL19821124 RMF FM Mountain 01:43,97 ( 2) 01:39,72 ( 1) 01:39,72
2 Hynčica Vlastimil 2 CZE19780316 Remerx - Manitou 00:00,00 ( 0) 01:40,54 ( 2) 01:40,54
3 Čep Pavel 5 CZE19860111 AMK bike racing Olomouc 01:43,41 ( 1) 01:40,60 ( 3) 01:40,60
4 Sliwa Michal 3 POL19810923 Auto Bochenek Rowmix Sport 01:45,42 ( 3) 01:41,22 ( 4) 01:41,22
5 Kollbek Michal 24 POL19840427 RMF FM Mountain 01:46,27 ( 4) 01:53,13 ( 7) 01:46,27
6 Javorník Ján 9 SVK19840329 SCK Velo Sprint Nitra 01:49,48 ( 5) 01:48,22 ( 5) 01:48,22
7 Pósa Péter 22 HUN19841101 Vuelta SE 01:52,60 ( 6) 02:34,05 ( 20) 01:52,60
8 Tichý Vladimír 8 SVK19790422 TCK Žilina 01:56,46 ( 11) 01:52,88 ( 6) 01:52,88
9 Kotrla Michal 7 CZE19860922 Remerx - Manitou 01:53,56 ( 7) 01:54,50 ( 8) 01:53,56
10 Talaga Bartolomiej 27 POL19831217 Auto Bochenek Rowmix Sport 01:54,84 ( 8) 01:55,88 ( 10) 01:54,84
11 Podušel Igor 10 SVK19861114 ACK Partners NMNV 02:03,51 ( 15) 01:55,20 ( 9) 01:55,20
12 Pirman Rastislav 16 SVK19861021 Filip Polc Racing team 01:55,36 ( 9) 01:59,97 ( 13) 01:55,36
13 Chytil Jaroslav 17 CZE19790704 Cyklo Bulis Bystřice 01:55,82 ( 10)     01:55,82
14 Spáčil Josef 14 CZE19790823 TBB bike team Meatfly 02:00,68 ( 12) 01:58,38 ( 11) 01:58,38
15 Šiška Michal 19 SVK19770819 TCK Žilina 02:05,00 ( 16) 01:58,73 ( 12) 01:58,73
16 Kolanko Szymon 23 POL MK Bike racing team 02:02,52 ( 13) 02:03,49 ( 14) 02:02,52
17 Čeman Štefan 11 SVK19771213 RIDE Slovakia 02:02,56 ( 14) 02:14,57 ( 17) 02:02,56
18 Musil Tomáš 20 CZE19810404 Remerx - Manitou 02:07,85 ( 17) 02:03,50 ( 15) 02:03,50
19 Gál Miroslav 28 SVK19800918 SCK Velo Sprint Nitra 02:10,05 ( 18)     02:10,05
20 Lichner Peter 18 SVK19810221 TCK Žilina 02:10,59 ( 19) 02:10,68 ( 16) 02:10,59
21 Glowacki Kajetan 30 POL Peniol Squad 02:49,76 ( 21) 02:22,91 ( 18) 02:22,91
22 Wiesenganger Michal 12 SVK19840529 DH Ride Piešťany 03:32,44 ( 24) 02:26,39 ( 19) 02:26,39
23 Chytrý Ján 29 SVK19800918 SCK Velo Sprint Nitra 02:27,25 ( 20) 02:39,65 ( 21) 02:27,25
24 Gloss Marek 15 SVK19850212 ACK Partners NMNV 02:51,78 ( 22)     02:51,78
25 Šípoš Miloš 21 SVK19860802 SC Downhill Topoľčany 03:11,26 ( 23)     03:11,26
26 Preťo Martin 26 SVK19761208 KHC Kaktus bike Bratislava 03:41,38 ( 25) 05:51,18 ( 22) 03:41,38
Horváth Michal 13 SVK19870512 KHC Kaktus bike Bratislava        


Počasie: premenlivý dážď, 24 C
Zranenia: Zranenie utrpela pretekárka s št. číslom 201 Katarína Šišková, ktorá bola ošetrená a následne
          transportovaná na nemocničné ošetrenie.

Zloženie rozh. zboru: M. Kovács - hl. rozhodca, D. Richter, P. Richter - cieľ. rohodca, M. Kliniec - št. rozhodca

               Marián Kovács v.r.                  Jozef Gombala v.r.
                 hl. rozhodca                      riaditeľ pretekov

Aktualizované: 01.09.2009 Pridané: 24.08.2009
Navštívené: 2179 x

copyright info